Bob Maes ere-voorzitter van onze afdeling

Op 13 oktober 2014

Ter gelegenheid van zijn 90ste verjaardag werd Bob Maes ere-voorzitter van onze afdeling op voorstel van het volledige bestuur.  Vlaams minister Ben Weyts vond toch nog tijd om dit te komen bevestigen tijdens een kleine plechtigheid in het gemeentehuis.  Ook staatssecretaris Theo Francken was aanwezig. Voorzitter Philippe Laeremans hield een korte toespraak en overhandigde een klein geschenk.

Met dank aan bestuurslid Yves Lambrechts voor de vele mooie foto's.

Opmerking: Bob verjaart eigenlijk maar op 22 oktober, maar de afdeling heeft - zonder dat hij het wist - een beperkte groep mensen uitgenodigd (omdat hij absoluut geen groot feest wou) en hem ere-voorzitter gemaakt...   vandaar dat er slechts weinig mensen uitgenodigd werden.

Foto-album

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is