Nieuw bestuur Jong N-VA Zaventem

Op 20 juni 2018, over deze onderwerpen: Jeugd, Verkiezingen 2018
Jong N-VA Zaventem

Met een mix van nieuwe en bekende gezichten maakt het nieuwe bestuur van Jong N-VA Zaventem zich op voor de gemeenteraadsverkiezingen.

“Dat zowel Macha, Simon als ik op de lijst zullen staan, geeft perfect weer hoe hard onze moederafdeling in ons gelooft. N-VA Zaventem wil volop inzetten op de jeugd. Dat doet ze niet enkel door ons een kans te geven op 14 oktober, maar vooral door aandachtig naar onze bezorgdheden te luisteren. Op die manier zet de werking van Jong N-VA zich onverminderd verder in het bestuur van onze gemeente en kunnen we effectief zaken realiseren voor onze jeugd”, zegt gemeenteraadslid Tom De Vits.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is