Veilig naar school met N-VA Zaventem

Op 8 september 2016, over deze onderwerpen: Jeugd, Mobiliteit, Onderwijs
Wivi Van Biesen - N-VA Zaventem

Onze gemeenteraadsleden Marise Deraedemaeker, Lieve Maes en Tom De Vits deelden samen met bestuurslid Wivi Van Biesen fluorescerende rugzakhoesjes uit aan het ZAVO, om de zichtbaarheid van de schoolgaande jeugd te verbeteren.

Met de start van het nieuwe schooljaar wil onze afdeling de kinderen die te voet of met de fiets naar school komen extra zichtbaar maken. Onder de fietsers en voetgangers die slachtoffers worden van een ongeval bevinden zich helaas ook steevast verschillende kinderen. Zichtbaarheid speelt hierbij duidelijk een grote rol. Met het oog op de donkere wintermaanden die er straks aakomen wil N-VA Zaventem onze schoolgaande jeugd dan ook dat tikkeltje veiliger naar school sturen. 

 

Foto-album

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is